Mūsų įmonė dirba didmeninės prekybos srityje nuo 2000-ųjų metų. Šiuo metu mes įvežame ir paskirstome klientams visą eilę alaus ir gaiviųjų gėrimų produktų iš Vokietijos, Rusijos, Čekijos ir Estijos. Produkcija gabenama iš sandėlių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje , Panevėžyje ir Alytuje. 

Viena iš pagrindinių veiklos krypčių - atstovavimas pagrindiniams alaus gamintojams Europoje, jų produkcijos populiarinimas Lietuvoje. Mūsų pagrindiniai partneriai - tai alaus gamybos įmonės: Harboes Bryggeri AS (Danija), Bavaria N.V. (Olandija ), Erdinger Weisbrau, Veltins GmbH & Co. KG (vokietija), Budweiser Budvar ( Čekija ), Budejovicky Meštanski Pivovar ( Čekija ), Nova Paka Brewery (Čekija), Viru Olu (Estija), Van Pur S.A. (Lenkija),  ir kt. 

Šiuo metu mes bendradarbiaujame su visais prekybos tinklais Lietuvoje tokiais, kaip IKI, MAXIMA, RIMI, NORFA, AIBĖ, taip pat su smulkesniais prekybininkais regionuose. Produkcija pagal klientų užsakymus yra skirstoma mūsų nuosavu transportu tiesiogiai į prekybos vietas.

Užsisakykite naujienas!

[contact-form-7 id="6380" title="naujienos"]

Kontaktai

A.J.Povilaičio 18, 04338 Vilnius Tel. +370 5 2395571, fax. +370 5 2330562